ZOBACZ KOMU SIĘ UDAŁO

Ta zakładka jest dla Was Drodzy Uczestnicy szkoleń!

Bardzo chętnie zapełnimy ją Waszymi pomysłami na biznes, które udało się przekuć na firmę! Czekamy z niecierpliwością! Reklamujcie się do woli!!!

Hurra! Są już pierwsze sukcesy naszych uczestników. Poniżej prezentujemy firmy, które udało się otworzyć uczestnikom szkolenia "Akcja Trampolina".

Czekamy na kolejne firmy.

Sprytna Chata

Sprytna Chata to firma, która pokazuje jak sprawić aby dom, mieszkanie lub budynek użyteczności publicznej stał się bardziej bezpieczny, bardziej komfortowy oraz bardziej ekonomiczny w użytkowaniu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zainteresowanego opracowujemy optymalne rozwiązania dla każdego zainteresowanego. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz fanpage na Facebook. Zachęcamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji o możliwościach jakie jesteśmy w stanie zaimplementować każdemu zaciekawionemu i/lub zainteresowanemu inwestorowi.
www.sprytnachata.pl
www.facebook.pl/sprytnachata

Mega Głos Studio

Mega Głos Studio to firma, którą założyłam by rozwijać pasję i spełniać swoje marzenia o pracy głosem. Muzyka i głos towarzyszyły mi od zawsze. Dawniej śpiewałam, potem fascynowało mnie dziennikarstwo, a dzisiaj moją pracą jest użyczanie głosu. Nagrywam reklamy, prezentacje i audiobooki, odczytuję komunikaty i zapowiedzi. Mój głos dostosowuje się do potrzeb klienta i został już wykorzystany w radiu, prezentacjach firmowych, szkoleniach, filmach reklamowych oraz licznych multimediach.
Chcesz nagrać wyjątkowe życzenia? A może uważasz, że Twoje opowiadanie, bajka lub reportaż powinien ukazać się w formie audio? Potrzebny ci głos do prezentacji firmowej, szkolenia albo eventu? Moje małe studio czeka na zlecenia i propozycje współpracy!
www.megaglos.com

avefashion.pl

Idea sklepu internetowego avefashion.pl zrodziła się podczas wyjazdu na wymianę studencką do Włoch. Zainspirowana tamtejszym kultem mody studentka, stała się za dwa lata właścicielem dobrze prosperującego sklepu on-line z odzieżą damską. Dzięki wielu szkoleniom m.in. Akcja Trampolina oraz zdobyciu wiedzy biznesowej, dziś może cieszyć się pracą "na swoim" oraz uczuciem niezależności zawodowej!
Zapraszamy na zakupy! :-)
www.avefashion.pl
https://www.facebook.com/avefashionpl

Szkoła językowa "Jak Einstein"

Szkoła językowa "Jak Einstein" powstała z myślą o uczniach szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy mają opinię o dysleksji, nie lubią uczyć się języka obcego, mają trudności w koncentracji bądź też potrzebują indywidualnego podejścia. Celem szkoły językowej jest zaoferowanie nauki języka niemieckiego na najwyższym poziomie. Ucząc z pasją, twórczo i profesjonalnie szkoła zapewnia uczniom warunki wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju. Zachęcamy do skorzystania z usług szkoły językowej: JAK EINSTEIN!
www.jakeinstein.pl
www.facebook.com/jakeinstein.mt

AQUA MIND

"Tylko z prawdziwej pasji rodzą się rzeczy niezwykłe"

Firma Aqua Mind powstała właśnie z pasji i miłości do piękna, które oferuje Nam Matka Natura.
Prowadzimy kompleksowe usługi zakładania oraz serwisowania akwariów morskich, słodkowodnych i oczek wodnych dla domów, firm, hoteli i innych placówek. Doświadczenie zdobyte w sklepach oraz hurtowniach akwarystycznych umożliwiło nam założenie już ponad 40 zbiorników o objętości od 30 do 2000l dla osób prywatnych i firm.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.aquamind.pl

Pracownia Szkoleniowa Sentire – szkolenia dla nauczycieli i Rad Pedagogicznych

Sentire znaczy doświadczać. Wierzymy, że właśnie doświadczanie jest kluczem do efektywnego uczenia się i nauczania. To dlatego nasze szkolenia dla nauczycieli angażują wszystkie zmysły i emocje. W Sentire swą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dzielą się wykwalifikowani edukatorzy: eksperci MEN, nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni, nauczyciele dyplomowani, instruktorzy i inni specjaliści. Rozwijamy przydatne umiejętności, dostarczamy konkretnych narzędzi, dzielimy się materiałami - przystosowanymi do edukacyjnej rzeczywistości i gotowymi do natychmiastowego wykorzystania w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.sentire.pl

Mikroprecyzja

Mikroprecyzja to nowoczesna firma działająca w obszarze metrologii przemysłowej. Jesteśmy dystrybutorem oraz oficjalnym integratorem niemieckiej firmy IBR MESSTECHNIK. Bazując głównie na komponentach tej firmy, projektujemy oraz wykonujemy specjalistyczne systemy pomiarowe dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. www.mikroprecyzja.pl

PulsVet

Przychodnia weterynaryjna PulsVet to ludzie działający w branży weterynaryjnej od dawna. Nie mówimy tu jedynie o lekarzach weterynarii, lecz przede wszystkim o opiekunach swych drobnych przyjaciół. Przyjaciół, którzy w potrzebie mogą liczyć jedynie na odruch ludzkiego serca. Ci dla których odruch ten jest bezwarunkowy w sposób naturalny tworzą z nami PulsVet.
Aby skutecznie pomagać w najtrudniejszych nawet sytuacjach, potrzebny jest profesjonalny zespół specjalistów, świadczący kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, chirurgii i leczenia małych ssaków. Połączyliśmy siły, wizje, doświadczenia i zgromadziliśmy pod jednym dachem Lekarzy Weterynarii, którzy z pasją od wielu lat poświęcają się pacjentom.
Witamy w miejscu gdzie troska o zdrowie i dobre samopoczucie naszych podopiecznych pociąga za sobą resztę mniej istotnych ludzkich spraw.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.pulsvet.pl

Mikstura

Mikstura to firma łącząca fascynujący świat nauk ścisłych z doskonałą zabawą. Poprzez tego typu połączenie, pragniemy zainspirować dzieci do dalszego rozwijania wiedzy, pobudzić ich wyobraźnię i ciekawość poznawania świata. Dzięki naszym działaniom, zagadnienia z pozoru trudne do przyswojenia okażą się zrozumiałe, a zarazem bardzo przyjemne dla każdego dziecka. Nasza działalność opiera się głównie na prowadzeniu pokazów oraz warsztatów edukacyjnych dla dzieci. Ich tematyka dotyczy zarówno nauk ścisłych takich jak chemia, fizyka, jak również obejmuje zajęcia techniczne z konstruowania robotów czy układów elektronicznych.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mikstura.org
www.facebook.com/miksturawarsztaty

Akcja Trampolina
facebook